Vchodové dveře


Ceník skladových vchodových dveří Ceník akčních dveří

Zvláštním stavebním prvkem jsou vchodové dveře. Jsou více zatěžované a náročné na přesnost než ostatní otvorové výplně. Vchodové dveře ze systému SCHUCO CORONA SI82 jsou vyztuženy masivní výztuhou 40x50x2mm a v rozích je tento vnitřní rám spojen tzv. svařovacími rožky.Vyztužovací rám je uložen v pětikomorovém dveřním profilu se stavební hloubkou 82 mm.Pro vypracování cenové nabídky na vchodové dveře využijte náš poptávkový formulář.


Vchodové dveře s vkládanými výztužemi: trojsklo a výplně 44mm Uw < 1,06 W/m2.k

dvojsklo a výplně 24mm Uw < 1,2 W/m2.k


vchodové dveře

Kování pro dveře

Vchodové dveře standardně osazujeme tříbodovou bezpečnostní rozvorou ROTO DoorSafe Tandeo. Každé vchodové dveře osadíme min třemi 3D panty BRILANT. Na přání zákazníka je možné vchodové dveře doplnit o tyto doplňky: zavírač, stavěč, el. ovládanou rozvoru.


Jednoduše dveře uzamknout (denní uzamčení)

Obě přídavná uzamykaní kování Roto DoorSafe CA 60A jsou složena vždy z jedné střelky a jednoho čepu, který je integrován do střelky tzv. automatický čep. Při zavření dveří zaskočí tato střelka podle stejného principu jako střelka v hlavním zámku do uzávěru. Přitom jsou automaticky aktivovány čepy ve střelkách a dochází k uzavření dveří ve dvou přídavných bodech. Toto automatické uzavření je automaticky aktivováno již při zavření vchodových dveří, aniž by bylo nutné vchodové dveře zamknout.


vchodové dveře - zamykání vchodové dveře - zamykání

Přídavné zamknutí vchodových dveří klíčem (noční uzamčení)

Aby se kování Roto DoorSafe CA 60A kompletně uzamklo, otočte jedenkrát klíčem v cylindrické vložce o 360°. Tím se aktivuje západka v hlavním zámku a dodatečně je zesílen tlak na střelky v přídavném uzamykání. Tak jsou vchodové dveře bezpečně uzamčeny.


Design dveří - výplň

Dveřní křídlo lze vyplnit sklem, nebo ozdobnými výplněmi. Dodáváme výplně značky Perito, které jsou vyráběny v mnoha variantách pro uspokojení i nejnáročnějších zákazníků. Dveřní výplně jsou dnes již běžně dodávány se zesílenou izolací. Zasklíváme nejčastěji ozdobné výplně o síle 44mm.


vchodové dveře
vchodové dveře
vchodové dveře
vchodové dveře
vchodové dveře
vchodové dveře

Vytvořte si vlastní dveře na www.perito.cz

Plastová okna
od Truhlářství Červenka

Truhlářství Červenka
Infra / Plastová okna